Koszykówka młodzieżowa - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 5.05.2024 | Imieniny obchodzą: Irena, Waldemar, Iryda

« powrótKoszykówka młodzieżowa

Koszykówka młodzieżowa

21.03.2011 7:41 - Admin W rozegranym w sobotę turnieju minikoszykówki w Kłodzku naszemu zespołowi udało się zagrać tylko jedno spotkanie. W rozpoczętym z 1,5 opóźnieniem meczu ulegliśmy Śląskowi Wrocław 27:52. Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Czaplicki 8, Barnaś 5 , Skupień 4, Rączkowski 4, Kubas 2, Borowczyk 2, Matuszewski 2,Borowczyk 2.
Do udanych nie można zaliczyć wyjazdu naszej drużyny juniorów do Zielonej Góry. Przegrana 91-62 nie do końca jednak odzwierciedla przebieg gry. W pierwszej połowie zaprezentowaliśmy bardzo dobrą grę w ataku, funkcjonowały rzeczy nad którymi drużyna pracowała cały sezon. Grając z przeciwnikiem większym, starszym i silniejszym graliśmy jak równy z równym. Po 15 minutach widniał remis po 34. Niestety następne 4 minuty to zryw gospodarzy i seria 8-0. Połowa zakończyła się wynikiem 45-36. Początek trzeciej kwarty to 6 niecelnych (na 7 wykonywanych) rzutów osobistych z naszej strony. Na co gospodarze odpowiedzieli serią 7-2 co pozwoliło drużynie objąć bezpieczne prowadzenie. W drugiej połowie nasza drużyna miała ogromne problemy z zastawieniem i wiele akcji przeciwnicy kończyli dobijając swoje niecelne rzuty. Co efekcie dało tak okazałe zwycięstwo.
Punktowali: Kolonko 19,Szukiełowicz 16, Rozmus 9, Poręba 7, Sieradzki 7, Wiśniewski 4, Perczyński 0, Kudła 0, Gryglewicz 0, Jarosz 0